Meta tags (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (25 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Book
bn: বই

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: All
bn: সমস্ত

en: Blog
bn: ব্লগ

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Front page
bn: শুরুর পাতা

en: People
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
