Meta tags (7.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: Book
sq: Libri

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: All
sq: Të gjitha

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Blog
sq: Ditari

en: Profile
sq: Profili

en: Revert
sq: Rikthe
