Meta tags (7.x-1.0-beta6) - en to cy translation catalogue (38 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: - None -
cy: - Dim -

en: Country
cy: Gwlad

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw

en: Book
cy: Llyfr

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Views
cy: Gwelediadau

en: View
cy: Gweld

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Paths
cy: Llwybrau

en: All
cy: I gyd

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Overridden
cy: Wedi ei wrthwneud

en: Advanced
cy: Uwch

en: Company
cy: Cwmni

en: Override
cy: Gwrthwneud

en: Profile
cy: Proffil

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: City
cy: Tref

en: Front page
cy: Tudalen flaen

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: People
cy: Pobl

en: Global
cy: Eang
