Metatag (7.x-1.10) - en to mn translation catalogue (55 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Book
mn: Ном

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Region
mn: Бүс

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Paths
mn: Замууд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Locale
mn: Локале

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Medium
mn: Дундаж

en: Color
mn: Өнгө

en: Blog
mn: Блог

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Tracker
mn: Бүртгэл

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Revert
mn: Буцаах

en: People
mn: Хүмүүс

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Translate
mn: Орчуулах
