Metatag (7.x-1.11) - en to ka translation catalogue (55 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Article
ka: სტატია

en: Tag
ka: ტეგი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Book
ka: წიგნი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Album
ka: ალბომი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Refresh
ka: განახლება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: All
ka: ყველა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Medium
ka: საშუალო

en: General
ka: ზოგადი

en: Color
ka: ფერი

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Condition
ka: პირობა

en: Source
ka: წყარო

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Global
ka: გლობალური

en: Translate
ka: თარგმნა
