Metatag (7.x-1.11) - en to si translation catalogue (26 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Groups
si: සමූහ

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Article
si: ලිපි

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Front page
si: මුල් පිටුව

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා
