Metatag (7.x-1.12) - en to ast translation catalogue (53 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Article
ast: Artículu

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Book
ast: Llibru

en: Export
ast: Esportar

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: Region
ast: Rexón

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Locale
ast: Llocal

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Medium
ast: Mediu

en: General
ast: Xeneral

en: Blog
ast: Blogue

en: Profile
ast: Perfil

en: Tracker
ast: Rastrexador

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Revert
ast: Desfacer

en: People
ast: Xente
