Metatag (7.x-1.12) - en to az translation catalogue (72 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Development
az: Develop

en: Groups
az: Qruplar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Article
az: Məqalə

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Book
az: kitab

en: Export
az: Eksport

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Album
az: Albom

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Refresh
az: Yenilə

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Keywords
az: Açar söz

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Site name
az: Sayt adı

en: Locale
az: Yerli

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Medium
az: Orta

en: General
az: Əsas

en: Color
az: Rəng

en: Pattern
az: Nümunə

en: Tracker
az: İzləyici

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Source
az: Mənbə

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Revert
az: Qaytarma

en: People
az: İnsan

en: Form
az: Forma

en: Global
az: Qlobal

en: Context
az: Kontekst

en: Pager
az: Peycer

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Keyword
az: Açar söz

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Content language
az: Kontent dili

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
