Metatag (7.x-1.12) - en to ca translation catalogue (157 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Groups
ca: Grups

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Audience
ca: Audiència

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Currency
ca: Moneda

en: License
ca: Llicència

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: - None -
ca: - Cap -

en: Country
ca: País

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Book
ca: Llibre

en: Export
ca: Exporta

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Album
ca: Àlbum

en: View
ca: Mostra

en: Refresh
ca: Refresca

en: Region
ca: Regió

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Paths
ca: Camins

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: All
ca: Tot

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Locale
ca: Local

en: Page URL
ca: URL de la pàgina

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Gallery
ca: Galeria

en: Game
ca: Joc

en: Date Created
ca: Data de creació

en: Medium
ca: Mitjana

en: Price
ca: Preu

en: Company
ca: Empresa

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Blog
ca: Bloc

en: Image URL
ca: URL d'imatge

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Pattern
ca: Patró

en: Profile
ca: Perfil

en: Expires
ca: Expira

en: Expiration
ca: Venciment

en: Tracker
ca: Seguidor

en: Defaults
ca: Per defecte

en: City
ca: Ciutat

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Fax number
ca: Número de fax

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Condition
ca: Condició

en: Gender
ca: Gènere

en: Source
ca: Font

en: Front page
ca: Portada

en: Activity
ca: Activitat

en: (disabled)
ca: (inhabilitat)

en: People
ca: Gent

en: Coverage
ca: Cobertura

en: Content title
ca: Títol del contingut

en: See also
ca: Vegeu també

en: Website
ca: Lloc web

en: Availability
ca: Disponibilitat

en: Day(s)
ca: Dia(es)

en: Week(s)
ca: Setmana(es)

en: Month(s)
ca: Mes(os)

en: Year(s)
ca: Any(s)

en: Product
ca: Producte

en: Street address
ca: Adreça del carrer

en: Video width
ca: Amplada del vídeo

en: Video height
ca: Alçada del vídeo

en: Locality
ca: Localitat

en: Photo
ca: Foto

en: Publisher
ca: Editor

en: Access rights
ca: Drets d'accés

en: Form
ca: Formulari

en: Abstract
ca: Resum

en: Generator
ca: Generador

en: Organization
ca: Organització

en: Pager
ca: Paginador

en: Identifier
ca: Identificador

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Person
ca: Persona

en: University
ca: Universitat

en: Restricted
ca: Restringit

en: - none -
ca: - cap -

en: Content language
ca: Llengua del contingut

en: Translate
ca: Tradueix

en: Activities
ca: Activitats

en: Organizations
ca: Organitzacions

en: Product Weight
ca: Pes del producte

en: Creator
ca: Creador

en: Websites
ca: Pàgines web

en: References
ca: Referències

en: Movie
ca: Pel·lícula

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: Cafe
ca: Cafeteria

en: School
ca: Escola

en: Sport
ca: Esport

en: Government
ca: Govern

en: Food
ca: Menjar

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Businesses
ca: Negocis

en: Places
ca: Llocs

en: Products and Entertainment
ca: Productes i entreteniment

en: 404 page not found
ca: No s'ha trobat la pàgina 404

en: Cause
ca: Causa

en: Sports league
ca: Lligues d'esport

en: Sports team
ca: Equips d'esport

en: Band
ca: Grup

en: Non-profit
ca: Sense ànim de lucre

en: Athlete
ca: Esportista

en: Musician
ca: Músic

en: Politician
ca: Polític

en: Public figure
ca: Personatge públic

en: Landmark
ca: Lloc conegut

en: State or province
ca: Estat o província

en: Drink
ca: Beguda

en: Song
ca: Cançó

en: TV show
ca: Programa de TV

en: Tokens related to views.
ca: Tokens relacionats amb la vista.

en: The human-readable name of the view.
ca: El nom llegible-pels-humans de la vista.

en: The description of the view.
ca: La descripció de la vista.

en: The machine-readable name of the view.
ca: El nom llegible-per-la-màquina de la vista.

en: The title of current display of the view.
ca: El títol de la presentació actual de la vista.

en: The URL of the view.
ca: La URL de la vista.

en: Configure Metatag defaults.
ca: Configureu els valors predeterminats del Metatag.

en: Administer meta tags
ca: Administra els meta tags

en: 403 access denied
ca: Accés denegat 403
