Metatag (7.x-1.12) - en to sr translation catalogue (38 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Article
sr: Чланак

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Album
sr: Албум

en: View
sr: Преглед

en: Region
sr: Регион

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Price
sr: Цена

en: Color
sr: Боја

en: Pattern
sr: Образац

en: Condition
sr: Услов

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Review
sr: Провера података
