Metatag (7.x-1.18) - en to mg translation catalogue (23 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Development
mg: Fivoarana

en: Groups
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Medium
mg: Antonony

en: Source
mg: Loharano

en: Front page
mg: Pejy voalohany

en: People
mg: Olona

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny
