Metatag (7.x-1.20) - en to hy translation catalogue (60 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Article
hy: Հոդված

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Book
hy: Գիրք

en: Export
hy: Արտահանել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Node
hy: Նոդ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Color
hy: Գույն

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Content language
hy: Բովանդակության լեզու

en: Translate
hy: Թարգմանել
