Metatag (7.x-1.21) - en to be translation catalogue (82 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Development
be: Распрацоўка

en: Groups
be: Групы

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Article
be: Артыкул

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: - None -
be: - Нічога -

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Book
be: Падшыўка

en: Export
be: Экспарт

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Album
be: Альбом

en: View
be: Праглядзець

en: Format
be: Фармат

en: URL
be: Спасылка

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Region
be: Рэгіён

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Notes
be: Заўвагі

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Unknown
be: Невядомы

en: Paths
be: Шляхі

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Locale
be: Лакаль (настройкі мовы і рэгіёна)

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Overridden
be: Адменена

en: Medium
be: Сярэдні

en: General
be: Агульны

en: Color
be: Колер

en: Blog
be: Блог

en: Profile
be: Профіль

en: Tracker
be: Сачыльнік

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Condition
be: Умова

en: Source
be: Крыніца

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: People
be: Карыстальнікі

en: Form
be: Форма

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: Context
be: Кантэкст

en: Pager
be: Гартальнік

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Content language
be: Мова змесціва

en: Translate
be: Перакласці

en: Tokens related to views.
be: Токены звязаныя з відамі

en: The human-readable name of the view.
be: Зручнае для ўспрымання імя віда

en: The description of the view.
be: Апісанне віда

en: The machine-readable name of the view.
be: Машыначытальнае імя віда

en: The title of current display of the view.
be: Загаловак бягучага адлюстравання віда

en: The URL of the view.
be: Спасылка віда.
