Metatag (7.x-1.23) - en to sq translation catalogue (50 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Book
sq: Libri

en: Export
sq: Eksporto

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Region
sq: Sektori

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Locale
sq: Gjuha

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Medium
sq: Mesatar

en: Color
sq: Ngjyra

en: Blog
sq: Ditari

en: Profile
sq: Profili

en: Tracker
sq: Gjurmues

en: Revert
sq: Rikthe

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha

en: Context
sq: Konteksti

en: Translate
sq: Përkthe
