Metatag (7.x-1.24) - en to bo translation catalogue (90 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Book
bo: དེབ

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Locale
bo: རང་ལུགས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Override
bo: བརྗེ་འབྲི།

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Tracker
bo: རྗེས་འདེད་ལག་ཆ

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Source
bo: ཁུངས

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Substitutions
bo: ཚབ་བྱེད

en: @identifier: @title
bo: @identifier། @title

en: @argument title
bo: @argument་ཁ་བྱང་

en: @argument input
bo: @argument་ནང་འཇུག་

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
