Metatag (7.x-1.24) - en to jv translation catalogue (64 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Development
jv: Pangembangan

en: Groups
jv: Kelompok

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Article
jv: Artikel

en: Tag
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Book
jv: Buku

en: Export
jv: Ngékspor

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: Refresh
jv: Anyari

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: All
jv: Kabèh

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Locale
jv: Lokal

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Fields
jv: Field

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Medium
jv: Sedheng

en: General
jv: Umum

en: Color
jv: Kelir

en: Profile
jv: Profil

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Revert
jv: Baléknā

en: People
jv: Pawongan

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: Context
jv: Konték

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Translate
jv: Terjemahna

en: @argument title
jv: judhul @argument

en: @argument input
jv: input @argument
