Metatag (7.x-1.24) - en to se translation catalogue (27 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Fields
se: Giettit

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: Street address
se: Čujuhus

en: Translate
se: Jorgal

en: Rights
se: Rievttit
