Metatag (7.x-1.25) - en to km translation catalogue (63 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Region
km: តំបន់

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Locale
km: មូលដ្ឋាន (Locale)

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Medium
km: មធ្យម

en: General
km: ទូទៅ​

en: Color
km: ពណ៌

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Tracker
km: កម្មវិធី​តាម​ដាន​

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: People
km: មនុស្ស

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: Context
km: បរិបទ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Translate
km: បកប្រែ​
