Metatag (7.x-1.26) - en to br translation catalogue (16 entries)

en: Title
br: Titl

en: Pages
br: Pajennoù

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Development
br: Diorren

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: Color
br: Liv

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: About
br: Diwar-benn
