Metatag (7.x-1.26) - en to is translation catalogue (50 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Value
is: Virði

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Type
is: Slag

en: Author
is: Høvundur

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Mál

en: Disable
is: Óvirkja

en: Edit
is: Broyt

en: Date
is: Dagfesting

en: Size
is: Stødd

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: - None -
is: - Einki -

en: Weight
is: Vekt

en: Category
is: Bólkur

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Book
is: Bók

en: Export
is: Flyt út

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: Save
is: Goym

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: Region
is: Øki

en: Keywords
is: Lyklaorð

en: Unknown
is: Ókent

en: User
is: Brúkari

en: Node
is: Knútur

en: All
is: Øll

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Page
is: Síða

en: Site name
is: Navn á heimasíðu

en: Locale
is: Heimasíðumál

en: Medium
is: Miðal

en: Color
is: Litur

en: Blog
is: Blogga

en: Profile
is: Vangamynd

en: Tracker
is: Spormótul

en: Front page
is: Forsíða

en: Revert
is: Vend aftur

en: Language neutral
is: Mál neutralt

en: Context
is: Samanhangur

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um

en: Translate
is: Týð
