Metatag (7.x-1.26) - en to ht translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Article
ht: Atik

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: Site name
ht: Non sit la

en: Vocabulary
ht: Vokabilè
