Metatag (7.x-1.26) - en to ky translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Weight
ky: Салмагы

en: Book
ky: Китеп

en: Save
ky: Сактоо

en: Blog
ky: Блог
