Metatag (7.x-1.28) - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: People
lo: ຄົນ
