Metatag (7.x-1.28) - en to ug translation catalogue (51 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Article
ug: ماقالە

en: License
ug: ئىجازەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: - None -
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Book
ug: كىتاپ

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: All
ug: ھەممە

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Locale
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Color
ug: رەڭ

en: Blog
ug: بلوگ

en: Image URL
ug: سۈرەت ئادرېسى

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Source
ug: مەنبە

en: Front page
ug: باش بەت

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: People
ug: ئەزالار

en: Website
ug: تور بەت

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش
