Metatag (7.x-1.29) - en to eo translation catalogue (60 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Article
eo: Artikolo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Book
eo: Libro

en: Export
eo: Eksportu

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: View
eo: Vidu

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Region
eo: Regiono

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Locale
eo: Lokaĵaro

en: Fields
eo: Kampoj

en: Medium
eo: Medio

en: Color
eo: Koloro

en: Blog
eo: Blogo

en: Profile
eo: Profilo

en: Tracker
eo: Ŝanĝospurilo

en: City
eo: Urbo

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: Google
eo: Guglo

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Revert
eo: Malfari

en: People
eo: Uzantoj

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo

en: Translate
eo: Traduku
