Metatag (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (72 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Development
sk: Vývoj

en: Groups
sk: Skupiny

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Article
sk: Článok

en: Tag
sk: Značka

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Country
sk: Krajina

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Book
sk: Rezervácia

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Event
sk: Podujatie

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Paths
sk: Cesty

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: All
sk: Všetky

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Gallery
sk: Galéria

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Company
sk: Spoločnosť

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Override
sk: Nahradiť

en: Profile
sk: Profil

en: Defaults
sk: Predvolené

en: City
sk: Mesto

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Fax number
sk: Číslo faxu

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Activity
sk: Aktivita

en: Revert
sk: Vrátiť

en: People
sk: Používatelia

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Day(s)
sk: Deň (dni)

en: Week(s)
sk: Týždeň (týždne)

en: Month(s)
sk: Mesiac(e)

en: Year(s)
sk: Rok(y)

en: Product
sk: Produkt

en: Street address
sk: Ulica

en: Locality
sk: Lokalita

en: Review
sk: Prehľad

en: Global
sk: Globálny

en: Generator
sk: Generátor

en: Organization
sk: Firma

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Content language
sk: Jazyk obsahu

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Country name
sk: Názov krajiny

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
