Metatag (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (79 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Development
eu: Garapena

en: Groups
eu: Multzoak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Article
eu: Artikulua

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Country
eu: Herria

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Book
eu: Liburua

en: Export
eu: Esportatu

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Album
eu: Albuma

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista

en: Format
eu: Formatua

en: Region
eu: Atal

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Notes
eu: Oharrak

en: Event
eu: Gertaera

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Email
eu: Eposta

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Panels
eu: Panelak

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Locale
eu: Bertakoa

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Medium
eu: Ertaina

en: General
eu: Orokorra

en: Color
eu: Kolore

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Blog
eu: Bloga

en: Override
eu: Gainidatzi

en: Profile
eu: Profila

en: Tracker
eu: Aztarnariak

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Condition
eu: Baldintza

en: Source
eu: Iturburua

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Activity
eu: Aktibitate

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Photo
eu: Argazkia

en: Form
eu: Formularioa

en: Global
eu: Globala

en: Organization
eu: Erakundea

en: Context
eu: Testuingurua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Content language
eu: Edukiaren hizkuntza

en: Creator
eu: Sortzailea

en: Configure Metatag defaults.
eu: Konfiguratu Metatag moduloaren ezarpen lehentsiak.
