Metatag (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (49 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Article
ps: مقاله

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Book
ps: کتاب

en: Export
ps: بهرول

en: Default
ps: تلواله

en: Album
ps: البوم

en: Views
ps: ليدنې

en: View
ps: ليد

en: Format
ps: بڼه

en: URL
ps: پته (URL)

en: Region
ps: سيمه

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Medium
ps: منځنى

en: General
ps: ټوليز

en: Color
ps: رنګ

en: Source
ps: سرچينه

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: Activity
ps: چارندتیا

en: People
ps: خلک
