Metatag (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (51 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Development
sl: Razvoj

en: Groups
sl: Skupine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Article
sl: Članek

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Book
sl: Knjiga

en: Export
sl: Izvoz

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Region
sl: Regija

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Medium
sl: Srednja

en: Price
sl: Cena

en: General
sl: Splošno

en: Color
sl: Barva

en: Profile
sl: Profil

en: Tracker
sl: Sledilnik

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Revert
sl: Povrni

en: People
sl: Uporabniki

en: Context
sl: Kontekst

en: Machine name
sl: Strojno ime
