Metatag (7.x-1.6) - en to kk translation catalogue (49 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Development
kk: Дамыту

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Article
kk: Мақала

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Region
kk: Аумақ

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Locale
kk: Тіл

en: Medium
kk: Орташа

en: General
kk: Басты

en: Color
kk: Түс

en: Blog
kk: Блогі

en: Profile
kk: Профиль

en: Tracker
kk: Трекер

en: Front page
kk: Басты бет
