Metatag (7.x-1.7) - en to bg translation catalogue (68 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Development
bg: Разработка

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Article
bg: Статия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Book
bg: Книга

en: Export
bg: Експорт

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Album
bg: Албум

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай

en: Format
bg: Формат

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Region
bg: Област на сайта

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Notes
bg: Бележки

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Email
bg: Е-поща

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Locale
bg: Език

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Medium
bg: Среда

en: Price
bg: Цена

en: General
bg: Общи

en: Color
bg: Цвят

en: Blog
bg: Блог

en: Profile
bg: Профил

en: Tracker
bg: Тракер

en: Fax number
bg: Номер на факса

en: Source
bg: Източник

en: Front page
bg: Начална страница

en: (disabled)
bg: (dдеактивиран)

en: Revert
bg: Връщане

en: People
bg: Потребители

en: Day(s)
bg: Дни

en: Week(s)
bg: Седмици

en: Year(s)
bg: Години

en: Product
bg: Продукт
