Metatag (7.x-1.8) - en to bs translation catalogue (53 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Groups
bs: Grupe

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Country
bs: Zemlja

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Book
bs: Knjiga

en: Export
bs: Izvezi

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Event
bs: Događaj

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Page
bs: Strana

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Locale
bs: Lokal

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Medium
bs: Srednje

en: Color
bs: Boja

en: First name
bs: Ime

en: Profile
bs: Profil

en: Source
bs: Izvor

en: Front page
bs: Naslovna stranica

en: Activity
bs: Aktivnost

en: Revert
bs: Vratiti

en: Global
bs: Globalni

en: Translate
bs: Prevedi
