Metatag (7.x-1.8) - en to ku translation catalogue (60 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Article
ku: وتار

en: Tag
ku: تاگ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Region
ku: ناوچە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Email
ku: ئیمێل

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Locale
ku: شوێن

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: General
ku: گشتی

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: People
ku: خەڵک

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Translate
ku: وەرگێڕان
