Metatag (7.x-1.8) - en to os translation catalogue (32 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Development
os: Райрæзт

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Article
os: Уац

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Book
os: Чиныг

en: Export
os: Экспорт

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд

en: Format
os: Формат

en: Refresh
os: Сног кæн
