Metatag (7.x-1.9) - en to am translation catalogue (34 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Development
am: ልማት

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Region
am: ክልል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Page
am: ገጽ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Color
am: ቀለም

en: Condition
am: ሁኔታ

en: Source
am: ምንጭ

en: Front page
am: ፊት ገፅ

en: Translate
am: ተርጉም
