Metatag (7.x-1.9) - en to ga translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Book
ga: Leabhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: Price
ga: Praghas

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Expiration
ga: Dáta as feidhm

en: City
ga: Cathair

en: Phone number
ga: Fón

en: Week(s)
ga: Seachtain(e)

en: Month(s)
ga: Mí/Mhí

en: Year(s)
ga: Bliain/Blianta

en: Product
ga: Táirge

en: Review
ga: Athbhreithnigh
