Metatag (7.x-1.9) - en to ne translation catalogue (50 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Development
ne: विकास

en: Groups
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Article
ne: लेख

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Book
ne: पुस्तक

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Medium
ne: माध्यम

en: Color
ne: रंग

en: Blog
ne: ब्लग

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Condition
ne: अवस्था

en: Source
ne: स्रोत

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Activity
ne: गतिविधि

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Translate
ne: अनुवाद
