Metatag (7.x-1.9) - en to nn translation catalogue (44 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Development
nn: Utvikling

en: Groups
nn: Grupper

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Article
nn: Artikkel

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Country
nn: Land

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Book
nn: Bok

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Notes
nn: Notat

en: Event
nn: Hending

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Price
nn: Pris

en: Color
nn: Farge

en: Blog
nn: Blogg

en: City
nn: By

en: Front page
nn: Framside

en: People
nn: Folk

en: Product
nn: Vare

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Translate
nn: Omset
