Metatag Path (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Override
ca: Sobrescriu

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina
