Metatag Path (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: Pages
da: Sider

en: Override
da: Overskriv

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.

en: Machine-readable name
da: Internt navn
