Metatag Path (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Pages
de: Seiten

en: Override
de: Übersteuern

en: !name field is required.
de: Das Feld !name ist erforderlich.

en: Machine-readable name
de: Systemname
