Metatag Path (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Title
es: Título

en: Pages
es: Páginas

en: Override
es: Sobreescribir

en: !name field is required.
es: El campo !name es obligatorio.

en: Machine-readable name
es: Nombre de sistema
