Metatag Path (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Override
eu: Gainidatzi

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
