Metatag Path (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: Override
fi: Ohita

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi
