Metatag Path (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Override
he: דריסה

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Machine-readable name
he: שם מכונה
