Metatag Path (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Pages
it: Pagine

en: Override
it: Sovrascrivi

en: !name field is required.
it: Il campo !name è obbligatorio

en: Machine-readable name
it: Nome ad uso interno
