Metatag Path (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Pages
ja: ページ

en: Override
ja: 上書き

en: !name field is required.
ja: !nameフィールドは必須です。

en: Machine-readable name
ja: システム内部名称
