Metatag Path (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Override
sk: Nahradiť

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov
