Metatag Path (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Pages
sv: Sidor

en: Override
sv: Åsidosätt

en: !name field is required.
sv: Fältet !name är obligatoriskt.

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn
