Metatag Path (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Override
tr: Varsayılanı değiştir

en: !name field is required.
tr: !name alanı zorunludur.

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad
